Kavarna_logo_final

Kvalitní káva, poctivé domácí zákusky a útulné domácí prostředí. Tak vypadá Café Stodola, nově otevřená kavárna ve Vyšším Brodě.

Pod jednou střechou na vás čeká nejenom výborná výběrová káva, ale také námi vyráběné dezerty (v nabídce máme raw dorty i tradiční zákusky), báječné domácí vafle a jedinečná atmosféra malé stylové kavárny. 

Dění v kavárně se odehrává vevnitř i venku. Vnitřní prostor obsahuje 20 míst a venkovní také. Myslíme i na děti, proto je součástí venkovní zahrádky malé dětské hřiště.

Vše děláme tak, jak nejlépe umíme. Přijďte a posuďte sami.

Jaký je náš příběh?

Srdcem kavárny je Jan Krotký, původem kuchař, jehož sen bylo mít vlastní restaurační zařízení. Po otevření Penzionu U Krotkých v roce 2017 vyvstala poptávka hostů po snídaních a dalším občerstvení, a zároveň chybělo ve městě místo, kam by se dalo zajít na kvalitní kávu a zákusek. Proto se chtěné spojilo s potřebným a vznikl nápad otevřít kavárnu.

Jelikož je pečení zároveň velkou vášní majitele, všechny zákusky, dortíky a vafle jsou vyráběné přímo v kavárně. Chemické přísady a éčka jsou cizím slovem, také většina vstupních surovin k dezertům je vyráběna podomácku z kvalitních surovin.

d4bc00c6-a80b-4214-95f9-9a42260c20f2

Co dalšího nabízíme

Pokud se vám naše kavárna líbí a chtěli byste u nás uspořádat soukromou akci, prosím ozvěte se nám. Dokážeme zajistit oslavu narozenin i malou svatbu, anebo vám zarezervovat prostor třeba pro rozlučku se svobodou. Vše záleží na konkrétních požadavcích.

Kromě stálé nabídky dezertů a vaflí se k nám můžete přijít také nasnídat. Na výběr je ze čtyř druhů snídaní – anglická, belgická, česká nebo fitness. SNÍDANI JE TŘEBA PŘEDEM OBJEDNAT.

Děti ocení malé dětské hřiště, jehož součástí je klouzačka, pískoviště, síť, basketbalový koš a pingpongový stůl.

KONTAKT

Najdete nás na adrese: 
Zahradní 436, Vyšší Brod
 
Rezervace na telefonním čísle:

+420 777 453 992 

Otevírací doba podzim 2023:

PONDĚLÍ a ÚTERÝ: ZAVŘENO      

STŘEDA a ČTVRTEK: 14:00 – 18:00 h.

PÁTEK a SOBOTA: 14:00 – 20:00 h.

NEDĚLE: 14:00 – 18:00 h

V období Vánoc bude kavárna otevřená do 22.12. a dále ve dnech 27.-30.12. dle klasické otevírací doby.

31.12., 1.1. a 2.1.2024 bude ZAVŘENO.

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook: Café Stodola
Instagram: cafe_stodola_vyssi_brod

Close Menu