apartmán A

Apartmán A v přízemí se skládá ze samostatné koupelny, plně vybavené a samostatné kuchyně (včetně kávovaru, myčky, lednice, trouby a mikrovlnné trouby) a pokoje s televizí a stolním fotbálkem. V rámci apartmánu jsou 3 pevná lůžka a 3 přistýlky.

apartmán B

Apartmán B v prvním patře se skládá ze samostatné koupelny a kuchyně. Součástí kuchyně v prvním patře je i společenský prostor s televizí. Kuchyň je plně vybavená (kávovar, lednice, trouba a mikrovlnná trouba). Ložnice obsahuje 3 pevná lůžka a 3 přistýlky.

apartmán C

Apartmán C v prvním patře nad kavárnou se skládá ze samostatné koupelny a pokoje. Plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a varná deska) je společná s apartmánem D. Apartmán obsahuje 2 pevná lůžka a 1 přistýlku.

apartmán D

Apartmán D v prvním patře nad kavárnou se taktéž skládá ze samostatné koupelny a pokoje. Plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a varná deska) je společná s apartmánem C. Apartmán obsahuje 3 pevná lůžka a 1 přistýlku.

Kavárna a snídaně

K ubytování je možné objednat také snídani. Nabízíme výběr ze čtyř variant snídaní: anglickou, belgickou, českou nebo fitness. Hostům je k dispozici také nově otevřená kavárna Café Stodola.

Close Menu